У Львові запрацював перший центр захисту прав інтелектуальної власності

16:00 26 квітня 2017 р.

У середу, 26 квітня, у Львівській ОДА відкрили перший в Україні Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Про це повідомили сьогодні, 26 квітня, у Львівській обласній державній адміністрації, голова якої Олег Синютка наголосив під час церемонії відкриття центру: «Це символічно, що сьогоднішній захід відбувається  у Міжнародний день інтелектуальної власності. Ми повинні показувати приклад, особливо коли претендуємо на те, щоб запроваджувати в Україні європейські стандарти і питання інтелектуальної власності є особливо важливими. Таким відкриттям ми демонструємо приклад для європейських країн».

В облдержадміністрації також поінформували, що новостворений центр є консультаційно-дорадчим органом при Львівській обласній державній адміністрації. А створили його з метою забезпечення взаємодії органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також фізичних та юридичних осіб для вирішення питань у сфері захисту прав інтелектуальної власності.

Директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів зазначив: «Ми повинні чітко усвідомлювати, що інтелектуальна власність – це є праця певних людей і цю працю потрібно захищати, а той, хто нею користується – повинен сплачувати за це винагороду.  Центр з надання правової допомоги у сфері захисту інтелектуальної власності – буде тою інституцією,яка буде надавати консультації, допомагати юридичним і фізичним особам  і тим, які використовують інтелектуальну працю, і тим,які продукують такий інтелектуальний продукт. Я думаю, що за цим є майбутнє Львівщини та його економіка, адже це - надходження до державного та місцевого бюджетів і безумовно, це – цивілізований розвиток нашої країни». 

В облдержадміністрації також поінформували, що під час урочистого відкриття центру представили план дій на 2017 рік. Серед найважливішого – моніторинг проблематики захисту прав інтелектуальної власності в регіоні, формування єдиної інформаційної бази суб’єктів інтелектуальної власності Львівщини, створені на базі Центру інформаційної багатомовної інтернет-платформи для інвесторів.

Центр з надання правової допомоги у сфері захисту прав інтелектуальної власності знаходиться за адресою: Львів, вулиця Винниченка,18, кабінет 420 (четвертий поверх) і працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. Прийом громадян відбуватиметься двічі на тиждень: вівторок – 10:00-13:00, четвер – 15:00-17:00.

Про це повідомили сьогодні, 26 квітня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:10 27 січня 2021 р.

Два роки в’язниці за «замінування» вокзалу

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 22-річного жителя Пустомитівського району, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожувало загибеллю людей (ч.1 ст.259 КК України).

Рубрика: Закон

11:35 27 січня 2021 р.

Керівницю Архітектурно-будівельного нагляду посадили під домашній арешт

Галицький районний суд Львова призначив очільниці ЛКП «Архітектурно-будівельний нагляд» Наталії Юзич запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту до 21 березня 2021 року. До цього часу її також відсторонили від посади.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу