У Львові заарештували директора сміттєзвалища

09:20 3 квітня 2019 р.

Фото до новини


Фото: Zaxid.net

Працівники Служби безпеки України затримали директора комунального підприємства за вимагання хабара у розмірі 4,7 млн. гривень.

Про це поінформувалав середу, 3 квітня, «Телевізійна служба новин» каналу «1+1», де також розповіли: «Прес-центр СБУ повідомив, що посадовець організував протиправний механізм з фіктивного постачання вапна, що мало використовуватись для стабільного функціонування станції очистки фільтратів Грибовицького сміттєзвалища. Чиновник планував використовувати лише третину вапна, а сам він хотів отримати 65% від суми перерахованих коштів за фактично непоставлений товар, а також хотів «відкат» з кожного поставленого кілограма вапна».

«У СБУ вважають, що дії посадовця могли призвести до виникнення надзвичайних подій з тяжкими наслідками у сфері екологічної безпеки. Спецслужби задокументували вимагання директором підприємства 4,7 млн. гривень від підприємця за визнання його переможцем тендеру та підписання з ним контракту на постачання вапна», – йдеться також у повідомленні.

«Зловмисника затримали на робочому місці після отримання частини хабара у розмірі 400 тисяч гривень. Речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко повідомив, що суд заарештував посадовця на два місяці із правом внесення застави в розмірі 405 тисяч гривень. Окрім того, чиновника відсторонили від посади», – поінформувала також «Телевізійна служба новин».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини