У Львові оштрафували за рекламні трафаретні написи сімох суб’єктів господарювання

11:20 3 грудня 2015 р.


Фото: lviv.vgorode.ua

КП «Адміністративно-технічне управління» спрямовує протоколи про забруднення території на розгляд до комісії за місцем проживання порушника для подальшого скерування до суду про відшкодування збитків.

«КП «Адміністративно-технічне управління» нагадує, що нанесення та подальше використання у комерційних цілях будь-яких трафаретних написів на твердому покритті (тротуари, велосипедні доріжки тощо) та на стінах будинків у місті Львові вважається незаконним», – повідомили сьогодні, 3 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«У межах контролю за дотриманням «Правил благоустрою м. Львова», були виявлені численні факти порушень пункту 20.1.22, а саме забруднення території внаслідок пошкодження об’єктів благоустрою. Також до КП «АТУ» та інших підрозділів ЛМР надійшли звернення від громадян, яких обурює подібна незаконна діяльність суб’єктів господарювання.

Згідно з наданими повноваженнями, Адміністративно-технічне управління здійснює обстеження та виявлення фактів незаконного розміщення трафаретних оголошень та інформування правоохоронних органів, з метою встановлення осіб, що вчинили протиправні дії. Станом на 1 грудня 2015 року, КП «Адміністративно-технічне управління» було складено 30 протоколів про адміністративне правопорушення стосовно семи суб’єктів господарювання.

За вчинення цього виду правопорушень передбачений штраф у розмірі від 850 до 1700 гривень. Усі протоколи скеровуються на розгляд до адміністративної комісії за місцем проживання порушника, для подальшого скерування до суду про відшкодування збитків.

Зважаючи на збільшення кількості трафаретних оголошень, ми закликаємо усіх суб’єктів господарювання припинити здійснення протиправних дій. В іншому випадку до них будуть вжиті більш суворі санкції, розмір яких вже не обмежуватиметься стандартним адміністративним штрафом».

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу