У Львові виявили в посилці набої й порох

10:54 18 листопада 2016 р.

Працівники Сихівського відділу поліції отримали інформацію, що в посилці, яка надійшла на один з митних постів у Львові зі США для жителя Тернопільщини, можуть бути зброя та боєприпаси.

Про це повідомили сьогодні, 18 листопада, в прес-службі Львівського обласного управління поліції. У ній також розповіли, що 17 листопада під час перевірки посилки інспектори митного посту виявили у ній частину зброї, упаковку патронів, чотири банки з порохом та упаковки з гільзами – все виробництва компаній «Магнум» та «Вінчестер». 

Усе вилучене скеровано на експертизу. Також встановлено, що посилку в Україну відправили зі США, а отримувачем є мешканець Тернопільської області.

Наразі за цим фактом проводиться перевірка, вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Оскільки такий спосіб придбання та отримання зброї чи її елементів є незаконним, нагадуємо про законні способи придбати зброю за кордоном та перевезення її в Україну, про що громадяни повинні знати.

Начальник відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області, підполковник Віктор Катерина, розповів: «Якщо громадянин хоче придбати за кордоном мисливську зброю – чи нарізну, чи гладкоствольну, або елементи такої зброї, наприклад, стволи, для цього є законна процедура. Людина звертається у дозвільну службу, пише заяви і отримує дозвіл на придбання та перевезення через кордон цієї зброї. Далі з цими дозволами їде за кордон, перекладає їх у консульстві державною мовою, у поліції отримує дозвіл на придбання те перевезення зброї, купує і везе її додому. Це є законна процедура. Усі інші способи перевезення чи пересилання зброї з-за кордону є незаконними і можуть кваліфікуватись згідно ст.263 Кримінального кодексу України».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини