У Львові виявили підпільну нарколабораторію

11:10 21 липня 2016 р.

  • 0


Фото: 112.ua

42-річний львів’янин вирощував коноплю в орендованому помешканні на території Шевченківського району нашого міста.

«У Львові чоловік облаштував в орендованому помешканні теплицю для вирощування коноплі», – повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Нарковмісні рослини «аграрій» вирощував у спеціальних вазонах із застосуванням приладдя для прискореного росту. Підпільну міні-нарколабораторію працівники першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності виявили в одному із помешкань на території Шевченківського району Львова.

Встановлено, що 42-річний львів’янин орендував дану квартиру і облаштував у ній теплицю для вирощування нарковмісних рослин коноплі. Під час санкціонованого обшуку в помешканні правоохоронці вилучили рослини коноплі, пристосоване обладнання для догляду за рослинами, готовий продукт «марихуану» та пристрої для її вживання. Усе вилучене обладнання та речовини скеровані на експертизу.

Начальник першого територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності, підполковник поліції Роман Мицак, повідомив: «42-річний львів’янин в орендованій квартирі вирощував нарковміснірослини методом «гідропоніки». Це сучасна технологія для прискореного росту та підвищеної якості рослин коноплі. Усю необхідну інформацію для облаштування такої лабораторії чоловік отримав з мережі Інтернет. Наркоаграрій вирощував коноплю у спеціальних вазонах із додаванням добрив та під освітлювальними лампами. Для догляду за рослинами були пристосовані спеціальні прилади та вентилятор. Вирішується питання про кваліфікацію кримінального правопорушення згідно норм Кримінального кодексу України».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон