У Львові виявили 24 випадки незаконної реалізації палива

13:30 10 вересня 2018 р.


Фото: facebook.com/pg/sfs.lviv

Головне управління ДФС у Львівські області відповіло на листи Львівської міськради щодо незаконних АЗС.

Про це повідомили в понеділок, 10 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як зазначено у листі-відповіді, усі пункти продажу пального, які були вказані у листах мерії, припинили свою роботу».

«Підрозділами ГУ ДФС у Львівській області в межах компетенції проводяться заходи направлені на протидію правопорушенням у сфері незаконної торгівлі нафтопродуктами, зокрема при наявності задукоментованих фактів реалізації нафтопродуктів, складаються протоколи про вивчення адміністративних правопорушень, а також за наявності достатніх підстав, вносяться відомості до ЄРДР про вчинення кримінальних правопорушень. В межах повноважень фіскальною службою досліджується питання обігу неконтрольованої готівки від торгівлі на АЗС та відсутність реєстрації платника податків. Ці питання однаково стосуються як підпільних, так і легальних АЗС, а також інших суб’єктів господарювання, де відбувається торгівля за готівку (кіосків, аптек, магазинів, закладів харчування і торгівлі)», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«На території Львова та області створені тимчасові комісії з членів виконавчої влади та здійснюється фіксація, а в разі встановлення фактів функціонування АЗС і АГЗП з порушенням вимог чинного законодавства вживаються заходи у межах компетенції. За результатами роботи тимчасових комісій встановлено, що на даний час пункти несанкціонованої торгівлі пальним, які зазначені у литі, не функціонують, демонтовані, про що складено відповідні акти обстеження», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«У межах операції «Акциз-2018» проведено відпрацювання 103 об’єктів на території Львова та області, на яких розміщені АЗС. У 24 випадках було задокументовано факт незаконної реалізації палива та, відповідно складено 22 протоколи про вивчення адміністративних правопорушень та в ЄРДР зареєстровано 2 кримінальних провадження», – зазначено у листі-відповіді, який отримала Львівська міська рада.

«На початку липня цього року Львівська міська рада скерувала листи у правоохоронні органи та інші державні структури щодо перевірки незаконного функціонування пунктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами на вулицях Княгині Ольги, 85, Старознесенській, 157, Володимира Великого, 50, вул. Богданівській, 11, Пластовій (тильна сторона АЗС «Укрнафти»), Зубрицького, 7 та Зеленій, 252. Ці заправні пункти виявили керівники районів під час проведення обстеження своїх територій», – поінформували також у міськраді.

«Незважаючи на вказані звернення, реакція більшості відповідних компетентних органів стосовно функціонування несанкціонованих пунктів торгівлі паливно-мастильними матеріалами була відсутня. Більш того, відповідей на більшість звернень щодо перевірки вказаних фактів та притягнення винних осіб до відповідальності Львівською міською радою не отримано», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:12 12 квітня 2021 р.

НАЗК запідозрило 5 партій у можливих порушеннях подання звітності

А Олега Дідуру, начальника відділу державного контролю Держпродспоживслужби у Львівській області, НАЗК запрошує до Києва 14 квітня на 14.00 у зв’язку з несвоєчасним поданням декларації.

Рубрика: Закон

19:01 12 квітня 2021 р.

За 6 місяців НАЗК перевірить декларації всіх посадовців: у першій сотні - Зеленський, Шмигаль і Панечко з Рави-Руської

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало повну перевірку ще 98 декларацій публічних службовців. Отже, станом на 12 квітня в повній перевірці НАЗК уже 375 декларацій посадовців.

Рубрика: Закон

12:21 12 квітня 2021 р.

Партнера Брезіцького взяли під домашній арешт за підозру у важкому корупційному злочині

Галицький районний суд призначив запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на два місяці Оресту Половинку. Він є директором компанії ТОВ «Добрі дороги» і підозрюється у привласненні 2 млн грн на ремонтах доріг.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу