У Львові виводили з ТРЦ «Форум» 5200 людей

10:20 5 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі «ВКонтакте»

На вулиці Під Дубом евакуювали 5000 відвідувачів і 200 працівників торгово-розважального центру.

4 березня о 17:35 невідома особа повідомила по телефону оператора служби «102» обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування обласного управління Національної поліції про замінування приміщення торгово-розважального центру «Форум» на вулиці Під Дубом, 7б у Львові. Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил цивільного захисту області й Львова згідно з «Планом дій» у складі 34 особи та 11 одиниць техніки. Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі центру на безпечну відстань виведено 5200 осіб (200 персоналу, 5000 відвідувачів).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень центру та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 20:30. 

Вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Про це повідомили сьогодні, 5 березня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів