У Львові викрали за місяць близько тисячі метрів ліфтового кабелю

13:25 12 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: sicheslav.in.ua

ЛКП «Львівсвітло» закликаємешканців під’їздів, у яких є ліфти, повідомляти правоохоронців про підозрілих людей у їхніх будинках.

«У Львові продовжують викрадати ліфтові запчастини», – повідомили сьогодні, 12 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Лише упродовж квітня і травня у ліфтах, які обслуговує ЛКП «Львівсвітло», викрали 11 кабелів живлення, кожен – довжиною близько 90-100 метрів. Найбільше крадіжок зафіксували у Шевченківському та Франківському районах міста. Про це повідомляє керівник підприємства Олександр Лазуткін.

За його словами, один метр кабелю із шахти ліфта коштує 90 гривень, тобто на ремонт кожного ліфта витрачають у середньому близько 9 тисяч гривень. Таким чином, подібні крадіжки завдають великої шкоди фінансовому стану підприємства, адже без цієї складової ліфт не працює. Окрім того, потрібно затратити й багато людських ресурсів, аби ліквідувати проблему.

«Роботи із заміни кабелю у шахті є досить важкими. Аби впоратись з одним ліфтом упродовж двох-трьох днів, потрібно залучити цілу бригаду працівників, тобто три особи», – підкреслив Олександр Лазуткін. Відтак, ЛКП «Львівсвітло» звертається до мешканців під’їздів, у яких є ліфти, з проханням повідомляти правоохоронців про підозрілих людей у їхніх будинках».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини