У Львові відреагували на 90 випадків насильства

10:50 14 січня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: drohobych-rada.gov.ua

Мобільні групи поліції відреагували цього року на 90 звернень щодо вчинення домашнього насильства у Львові.

Про це повідомили у вівторок, 14 січня, в Головному управлінні поліції у Львівській області, де також розповіли, що за результатами перевірок склали 32 протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кримінального кодексу України, а також винесли 43 тимчасових заборонних приписів щодо кривдників. Надалі порушники перебувають під контролем поліції.

Аби попередити рецидиви, правоохоронці проводять з ними профілактичну роботу. А постраждалі від домашнього насильства отримують юридичну та психологічну допомогу.

Окрім того, за фактами вчинення злочинів на побутовому ґрунті працівники територіальних підрозділів поліції відкрили п’ять кримінальні проваджень. У листопаді минулого року у Львові розпочали роботу дві мобільні групи поліції з реагування на факти домашнього насильства, до складу яких увійшли співробітники Управління превентивної діяльності поліції Львівщини та Управління патрульної поліції Львівської області.

Новостворені екіпажі здійснюють негайні виїзди на звернення мешканців щодо вчинення домашнього насильства, з метою припинення протиправних дій та надання допомоги постраждалим. Поліція Львівщини закликає не замовчувати факти домашнього насильства – приниження, побиття, обмеження ваших прав, психологічний тиск з боку кривдника тощо. Це допоможе зупинити насилля та попередити страшні наслідки.

Як інформував «ЩЛ», 28 листопада у Львові розпочала роботу мобільна група з реагування на домашнє насильство.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини