У Львові провели найдовший в Україні музичний флешмоб – «Бах Маратон» (відео)

12:05 22 березня 2015 р.

  • 0


Фото: lviv-online.com

600 музикантів з України та Європи майже 30 годин виконували музику Йогана Себастіана Баха нон-стоп.

Львів приєднався до всесвітньої ініціативи вшанування Баха – 600 музикантів з України та Європи, майже 30 годин живого виконання музики Йогана Себастіана Баха нон-стоп. Музика німецього композитора в рамках «Бах Маратон» лунала у середмісті не лише в концертних залах.

Підхопили музичну естафету і львівські кав’ярні. Припала до смаку класична музика і пасажирам трамваїв. 

Майже тридцятигодинний музичний флешмоб увійшов до Книги рекордів України. На думку організаторів, такий фестиваль згуртовує громаду та дає можливість забути про негаразди і подумати про вічне.

Про це повідомив сьогодні, 22 березня, «Телеканал новин «24».

Як інформував «ЩЛ», понад 600 музикантів з'їхалися до Львова взяти участь у «Бах Маратоні».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:28 17 січня 2020 р.

Суд у Львові обрав запобіжний захід директорці підприємства

Галицький районний суд Львова обрав директорці підприємства запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 126 тисяч гривень застави, яку фігурантка сплатила.

Рубрика: Закон

16:15 17 січня 2020 р.

На Львівщині затримали податківців-здирників

Оперативники Управління стратегічних розслідувань у Львівській області з’ясували, що охочі до легкої наживи податківці вимагали та зрештою отримали від власника готельного комплексу 1000 та 200 доларів за те, що «мовчатимуть» про виявлені під час перевірки порушення, а саме – неофіційно найманих працівників.

Рубрика: Закон

16:00 17 січня 2020 р.

На Львівщині ліквідували транскордонний канал нелегальної міграції

Оперативники Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України у взаємодії зі співробітниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУ Нацполіції у Львівській області, а також підрозділами Державної міграційної служби України та Прикордонної варти Республіки Польща ліквідували транскордонний канал нелегальної міграції громадян Туреччини.

Рубрика: Закон