У Львові суд умовно покарав учасницю виборчої «каруселі» (відео)

12:28 6 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: firstsocial.info

Залізничний районний суд призначив жінці, яка видавала бюлетені один рік випробувального терміну, аргументуючи це мирною угодою між обвинувачуваною та прокурором.

«Залізничний районний суд Львова виніс вирок жінці, котра видавала бюлетені для виборчої «каруселі». «Будучи членом дільничної виборчої комісії у м.Львові під час проведення місцевих виборів 2015 року, достовірно знаючи про відсутність виборця у списку виборців на відповідній виборчій дільниці та відсутність у нього права голосу на відповідних місцевих виборах, надала три виборчі бюлетені чоловіку, якого не було в списку виборців. Таким чином вона надала виборчі бюлетені особі, яка не мала права їх отримувати, тобто вчинила кримінальне правопорушення», – йдеться у тексті вироку.

Жінка видавала бюлетені особам, в паспортах яких були спеціальні позначки олівцем, однак які не мали права голосувати на даній дільниці. Суд присудив жінці один рік випробувального терміну, аргументуючи це мирною угодою між обвинувачуваною та прокурором».

Про це повідомили сьогодні, 6 квітня, на соціальному порталі «Страйк».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів