У Львові тривають судові справи щодо будинку на розі вулиць Варшавської й Соснової, – ЛМР

11:10 6 липня 2016 р.


Фото: зі сторінки громадської ініціативи «Варта 1» в інтернет-мережі

На інтернет-ресурсах з’явились оголошення про продаж квартир в будівлі, де зазначено кількість поверхів – 10, однак, відповідно до містобудівних умов, гранично допустима висота – 12 метрів, що становить три поверхи.

«Як повідомили в юридичному управлінні Львівської міської ради, щодо будівництва на розі вулиць Варшавської і Соснової тривають судові справи – поінформували повідомили сьогодні, 6 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Зокрема, відкрито провадження Господарським судом Львівської області та Галицьким районним судом Львова. Господарським судом Львівської області відкрито провадження за позовом заступника прокурора Львівської області до Львівської міської ради, «Львівоблагропромбуд» про визнання протиправним та скасування ухвали Львівської міської ради від 19 березня 2015 року №4499, визнання недійсним договору оренди земельної ділянки та зобов’язання повернути земельну ділянку. Галицьким районним судом Львова відкрито провадження про визнання незаконною та скасування ухвали Львівської міської ради від 19 березня 2015 року №4499. Також Галицьким районним судом Львова відкрито провадження про визнання протиправними і скасування містобудівних умов та обмежень.

Львівська місцева прокуратура №2 внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 356 Кримінального кодексу України за фактом самовільно зміненої Львівським обласним міжгосподарським об’єднанням по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» поверховості житлового будинку, який будується на перехресті вулицях Варшавській і Сосновій у Львові. Нагадаємо, на багатьох інтернет-ресурсах з’явились оголошення про продаж квартир в будинку на перехресті вулиць Варшавської й Соснової у Львові (http://novobudovy.com/ novobudovy/novobudovy-lvova/novobudova-m-lviv-vul-sosnova-varshavska), де зазначється кількість поверхів – 10. Однак, відповідно до містобудівних умов, гранично допустима висота будівель – 12 метрів, що становить три поверхи.

Ухвалою Львівської міської ради від 19 березня 2015 року №4499 затверджено Львівському обласному міжгосподарському об’єднанню по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розі вулиць Варшавської й Соснової. До зазначеної ухвали міським головою Львова виносились зауваження, що земельна ділянка на розі вулиць Варшавської Соснової є вільною від забудови; відповідно повинна передаватись за результатами проведення земельних торгів.

На будівництво були Декларації про початок виконання підготовчих робіт №5-9560 від 22 жовтня 2015 року та Декларації про початок виконання будівельних робіт № ЛВ083153650404 від 23 грудня 2015 року, видані Департаментом державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області. Однак, за результатом проведеної позапланової перевірки посадовими особами ДАБІ законності будівництва багатоквартирного житлового будинку на розі вулиць Варшавської і Соснової, виявлено ряд порушень та видано припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт від 5 лютого 2016 року. Серед порушень було зазначено, що земельна ділянка на розі вулиць Варшавської і Соснової у Львові є вільною від забудови, відповідно, повинна передаватись за результатами проведення земельних торгів».

dailylviv.com

До теми

18:42 1 березня 2021 р.

У Львові поліція наздогнала замаскованих псевдоконтролерів електротранспорту

У п’ятницю, 26 лютого, працівниками відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» були виявлені безквиткові пасажири, які намагалися уникнути відповідальності, представившись контролерами.

Рубрика: Закон

17:26 1 березня 2021 р.

Названо працівників українського посольства в Польщі, які перевозили контрабанду до Євросоюзу (відео)

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові за інформацією СБУ викрили протиправну діяльність організованої групи осіб, до якої входять чинні та колишні працівники Посольства України в Республіці Польща, а також військовослужбовець управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Закарпатській області.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу