У Львові судитимуть 10 нападників на табір ромів

12:10 28 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот з «YouTube»

Правоохоронці завершили досудове розслідування за фактом нападу на тимчасове поселення осіб ромської національності, розташоване між Львовом та селом Сокільники на Пустомитівщині.

Про це повідомили в п’ятницю, 28 грудня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «Внаслідок нападу, який трапився 23 червня цього року, одна особа загинула, одна отримала тяжкі тілесні ушкодження, а ще двом, серед яких малолітня дитина, завдано легкі тілесні ушкодження. Досудовим розслідуванням з’ясовано, що до скоєння вбивства причетні двоє неповнолітніх та повнолітній, який і втягнув підлітків у злочинну діяльність».

«Також з’ясувалось, що одним із цих підлітків особі ромської національності і нанесено ножем тяжкі тілесні ушкодження. Повнолітнього учасника нападу звинувачено у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених пунктами 7 та 12 частини 2 статті 115 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині з хуліганських мотивів, за попередньою змовою групою осіб), частиною 4 статті 296 (хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням предметів, заздалегідь заготовлених для нанесення тілесних ушкоджень), частиною 1 статті 304 (втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність), одного із неповнолітніх – у вчиненні злочинів, передбачених пунктами 7 та 12 частини 2 статті 115, частиною 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння), частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України, а іншого – за пунктами 7 та 12 частини 2 статті 115, а також частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України», – поінформували в прокуратурі.

«Ще сімом інкримінують частину 4 статті 296 Кримінального кодексу України. На даний час обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до суду для розгляду по суті. В жовтні цього року прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України стосовно чотирьох неповнолітніх учасників нападу на табір осіб ромської національності, судовий розгляд якого триває», – повідомили також у прес-службі прокуратури Львівської області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів