У Львові штрафуватимуть за збір і продаж первоцвітів

11:15 6 березня 2020 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: nlviv.in.ua

Порушників законодавства чекатиме штраф до 3655 гривень із конфіскацією об’єктів рослин.

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю, 6 березня, що в результаті незаконного збору та реалізації, знищується велика кількість ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної книги України, зокрема, підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового тощо. Як зазначають у міському управлінні екології та природних ресурсів, збирання первоцвітів завдає непоправної шкоди довкіллю, тож передбачає накладення штрафу з конфіскацією рослин.

«Незаконний збір і реалізація рідкісних ранньоквітучих рослин заборонені законодавством і передбачають накладення штрафу. Такі дії завдають непоправної шкоди довкіллю, адже не дають можливості рослинам утворити насіння і, як наслідок, різко зменшують популяцію рідкісних рослин у природі. Найчастіше продаж первоцвітів відбувається 7 та 8 березня. На порушників законодавства чекатиме штраф до 3655 гривень із конфіскацією об’єктів рослин», –  інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Як інформував «Щоденний Львів», працівники Державної екологічної інспекції, «Муніципальної варти» й журналісти здійснили рейд на території ринку «Привокзальний».

dailylviv.com

До теми

13:33 3 грудня 2020 р.

Перший ресторан у Львові виграв суд і не платитиме штраф за карантин вихідного дня

Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати Celentano Ristorante у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу