На львівському ринку вилучили первоцвіти

12:10 28 лютого 2019 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: varianty.lviv.ua

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області, «Муніципальної варти» й журналісти здійснили 27 лютого рейд на території ринку «Привокзальний».

Про це повідомили в четвер, 28 лютого, на сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області, де також розповіли: «В ході проведення рейдової перевірки виявлено факт незаконного продажу громадянкою п’ятьох букетів білоцвіту весняного. На правопорушницю склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною 2 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення й вилучено первоцвіти. Матеріали держконтролю скерують в органи судової влади».

«Відповідно до частини 2 статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України тягне за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 гривень із конфіскацією об’єктів рослинного світу», – поінформували також на сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

22:36 19 жовтня 2020 р.

Біля Львова зникло Винниківське озеро: кому дозволено таку трансформацію та які державні органи дали зелене світло

Завтра, 20 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі правники міжнародної благодійної організації "Екологія-Право-Людина" розкажуть, як біля Львова зникло Винниківське озеро.

Рубрика: Природа

22:21 24 вересня 2020 р.

За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

У Львові заявили про важливість облаштування парків і скверів не лише у центральній частині міста. Бо якщо тут влада ще так-сяк старається, аби не було соромно перед туристами, то в спальних районах і на околицях наші парки придатні, хіба, для зйомок фільмів жахів, але не для комфортного відпочинку жителів.

Рубрика: Природа

21:44 24 вересня 2020 р.

У Львові хочуть перейняти приклад Барселони і Парижу, де на дахах ростуть дерева

Не лише парки і сквери, а й зелені зони на дахах і стінах будинків та зупинках громадського транспорту. Саме таким має бути Львів, якщо ми хочемо називати своє місто європейським. За 4 роки у Львові звели понад 300 житлових комплексів. Куди поділися мільйони від пайових внесків? - підприємець

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу