У Львові шахрайка назвалася працівником управління соціального захисту

18:15 4 вересня 2015 р.


Фото: svyat.kievcity.gov.ua

Міськрада радить вимагати у тих, хто називають себе представниками соціальних служб, посвідчення або документ, який би підтверджував їхню особу.

«Львівська міська рада просить мешканців бути уважними», – повідомили сьогодні, 4 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі ЛМР, де також розповіли:

«Якщо до Вас прийшли невідомі, які називають себе працівниками соціальних служб, управління соціального захисту радить вимагати у них посвідчення або документ, який би підтверджував їхню особу. До управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради звернулась мешканка зі скаргою, пов’язаною з шахрайством.

Мешканка розповіла, що невідома жінка, яка відрекомендувалась працівником управління соціального захисту, прийшла до неї з повідомленням про призначення матеріальної допомоги у великому розмірі. При цьому шахрайка запропонувала мешканці для пришвидчення виплати допомоги оплатити певну суму зараз. Після того, як жінка оплатила «послугу з пришвидшення», шахрайка зникла, а обіцяної допомоги львів'янка  так і не отримала.

З огляду на такий випадок, просимо мешканців Львова бути уважними. Якщо Ви потрапили у схожу ситуацію та до Вас прийшли невідомі, що називають себе працівниками соціальних служб, радимо вимагати у них посвідчення або документ, який би підтверджував їхню особу.

Нагадуємо, що у разі призначення Вам матеріальної допомоги районний відділ управління соціального захисту письмово Вас про це повідомить. Також просимо про такі випадки негайно повідомляти за телефоном 102».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу