У Львові розслідують убивство жінки в монастирі (відео)

21:48 6 липня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Слідчі зараз шукають чоловіка, якого зафіксували відеокамери.

На території чоловічого Свято-Михайлівського монастиря у Львові знайшли труп літньої жінки. Слідчі не виключають версію вбивства на сексуальному грунті.

Настоятель обителі одразу відкинув причетність ченців до злочину і на доказ передав міліції відео з камер спостереження. Отець показує: «Перед нами знаходиться сходи, яка веде до старій липі, а за липою є дошки, де було знайдено тіло жінки».

Виявили вбиту випадково. Один із ченців шукав матеріали для ремонту машини. Прес-секретар Свято-Михайлівського монастиря, ієромонах Юстин Бойко, розповів: «Він пішов за дошками, оскільки знав, що там була скловата, і його здивувало, що вона була розкидана, а з-під скловати виднілася нога людини».

Настоятель монастиря впевнений: знайти злочинця буде неважко. Камери спостереження зафіксували – постраждала прийшла сюди не одна. Те, що до вбивства можуть бути причетні монахи – настоятель заперечує категорично: «Люди себе можуть думати всяке, але таких припущень я не припускаю взагалі, щоб щось було з боку монастиря. На камери спостереження потрапило те, що проходила жінка з чоловіком». 

Слідчі зараз шукають чоловіка, якого зафіксували відеокамери. Загиблу в монастирі пам'ятають: Надія хворіла на астму і три роки жебракувала.

«До Львова 72-річна жінка приїхала з Прикарпаття. Пішла з дому через конфлікт з родичами», – розповідають у міліції.

«Вона стала жертвою злочину, і смерть настала внаслідок удушення. Одна з версій – це те, що злочин скоєно на сексуальному грунті, враховуючи те, що вона була роздягнена, це одна з основних версій, але є й низка інших версій», – зазначив Руслан Домніцак, заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області.

Кримінальне провадження відкрили за статтею умисне вбивство. Злочинцеві загрожує від восьми до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомили сьогодні, 6 липня, в київській газеті «Сегодня» та на телеканалі «Україна».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу