У Львові призначили іспитовий термін фальсифікатору марок акцизного збору

12:10 12 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lv.npu.gov.ua

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області виявили місцезнаходження міні-типографій, в яких виготовляли підроблені марки акцизного збору, котрі згодом використовувались для наклеювання на фальсифіковані алкогольні напої.

Одним зі співорганізаторів незаконного «бізнесу» був 38-річний львів’янин. В приватному помешканні, де працювала така типографія, вилучили під час санкціонованого обшуку 152 000 вже готових марок акцизного збору, 1300 аркушів спеціального паперу різного формату з їх зображенням, комп’ютерну техніку та спеціальні пристрої для друку.

За висновками експертів, вилучені акцизні марки не відповідають аналогам, які знаходяться в офіційному обігу. Суд визнав зловмисника винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів,  білетів державної лотереї, марок акцизного збору  чи голографічних захисних елементів).

За вироком суду, виробника фальшивих марок акцизного збору позбавлено волі на п’ять років. Але, на підставі статті 75 Кримінального кодексу України, його звільнено від відбування покарання з випробуванням – з іспитовим строком на один рік.

Про це повідомили в середу, 12 грудня, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також опублікували фотосвідчення.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів