У Львові припинили діяльність двох підпільних АЗС

10:10 10 серпня 2018 р.

  • 0
  • 825


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління ДФС у Львівській області припинили на вулицях Садовій, 2а та Рудненській, 8, на яких здійснювалась незаконна реалізація не облікованих підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «В обох випадках описано автозаправні комплекси, дизельне паливо в резервуарі об’ємом 10 та вісім тонн відповідно. Орієнтовна вартість описаного майна і палива – близько 500 тисяч гривень».

«У кожному випадку стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), які скеровано до Залізничного районного суду Львова. За рішенням суду, відповідальність за цією статтею адмінкодексу може передбачати штраф в розмірі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, з конфіскацією продукції, знарядь, сировини», – поінформували також на сторінці Головного управління ДФС у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото виявлених АЗС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 19 березня 2019 р.

У Львові затримали японців

Львівські патрульні виявили, що громадяни Японії перебувають на території України незаконно.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 276

14:48 19 березня 2019 р.

На Львівщині судитимуть колишнього голову сільради

Працівники Управління захисту економіки Львівщини спільно зі слідчими Жидачівського відділення поліції та за процесуального керівництва Стрийської місцевої прокуратури, викрили голову однієї з сільрад.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 261

12:45 19 березня 2019 р.

На Львівщині розслідують факт порушення виборчого законодавства

47-річна жителька Червонограда повідомила 18 березня в Сокальське відділення поліції, що невідома особа підробила на початку березня заяву про її згоду виконувати посадові обов’язки голови, заступника голови або секретаря однієї з дільничних виборчих комісій та подала цю заяву в одну з окружних виборчих комісій.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 453