У Львові припинили діяльність двох підпільних АЗС

10:10 10 серпня 2018 р.

  • 0
  • 465


Фото: facebook.com/sfs.lviv

Оперативники Головного управління ДФС у Львівській області припинили на вулицях Садовій, 2а та Рудненській, 8, на яких здійснювалась незаконна реалізація не облікованих підакцизних товарів (дизпалива) сумнівного походження без відповідних дозвільних документів.

Про це повідомили прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «В обох випадках описано автозаправні комплекси, дизельне паливо в резервуарі об’ємом 10 та вісім тонн відповідно. Орієнтовна вартість описаного майна і палива – близько 500 тисяч гривень».

«У кожному випадку стосовно правопорушників складено протоколи про адміністративні правопорушення за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку провадження господарської діяльності), які скеровано до Залізничного районного суду Львова. За рішенням суду, відповідальність за цією статтею адмінкодексу може передбачати штраф в розмірі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, з конфіскацією продукції, знарядь, сировини», – поінформували також на сторінці Головного управління ДФС у Львівській області в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото виявлених АЗС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 14 серпня 2018 р.

Правоохоронці вилучили на Львівщині дві гранати «Ф-1»

Поліціянти спільно з працівниками військової контррозвідки Служби безпеки України виявили під час обшуку в домогосподарстві 33-річного жителя Яворівського району дві гранати «Ф-1» із підривачами.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 282