У Львові прокуратура рослідує вимагання помічницею судді $25 тисяч хабара

23:27 16 листопада 2013 р.

  • 2


Фото: ukrainianvancouver.com

За винагороду в розмірі 10% від ціни позову зобов’язувалася посприяти у вирішенні цивільного спору на користь позивача.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури. За її інформацією, слідчим відділом прокуратури Львівської області розпочато за матеріалами УДСБЕЗ області досудове розслідування щодо одержання неправомірної вигоди помічником судді одного з районних судів області.  На даний час з’ясовано, що помічник судді за винагороду в розмірі 10% від ціни позову зобов’язувалася сприяти у вирішенні цивільного спору на користь позивача та в ухваленні судового рішення про стягнення з боржника $25 тисяч.

15 листопада безпосередньо після одержання незаконної винагороди в розмірі $2500 цього представника судової системи затримано правоохоронцями. Наразі тривають слідчі та процесуальні дії.

Як повідомляв «ЩЛ» 11 жовтня, цього року посадовці Львівщини 69 разів не встояли перед «неправомірною вигодою».

dailylviv.com

Коментарі(2)

ШВЕД

15:35 17 листопада 2013 р.

Відповісти

Не здивуюсь, якщо після завершення цього досудового розслідування помічник судді буде призначений суддею, а суддя, помічник якого вчинив можливо кримінальне правопорушення, буде призначений головою районного суду.

Фін

15:18 17 листопада 2013 р.

Відповісти

Черговий показник для оперів ВДСБЕЗ, а для прокуратури - результат. Всі розуміють, що помічниця одноосібно та в своїх інтересах не діяла. За цим хабарем стоїть інша особа, яка і вирішить долю цієї справи. І ніхто при цьому не буде нести реальне покарання, як цього вимагає кримінальне законодавство. Так свідчить статистика. Ось тут необхідно провести незалежним спецслужбам оперативний супровід з метою недопущення отримання хабаря посадовими особами, які будуть приймати доленосне рішення у цій справі.

До теми

12:00 15 лютого 2020 р.

На Львівщині розшукують винуватця загибелі жінки

Невідомий наразі водій збив 14 лютого о 19.35 на автодорозі «Львів-Ужгород» у селі Бачина на Старосамбірщині на пішохода – 78-річну місцеву жительку, яка від отриманих травм померла на місці події.

Рубрика: Закон