У Львові презентують другу хвилю масштабного соцпитування про права людини

20:28 4 грудня 2018 р.

  • 0
  • 624

У середу, 5 грудня о 10:00 у Львівському прес-клубі відбудеться прес-конференція, на якій представлять результати загальнонаціонального соціологічного опитування «Що українці знають та думають про права людини». Захід організовано Центром інформації про права людини за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

Про це повідомили організатори події.

Під час прес-конференції йтиметься про те, які цінності і права є найважливішими для українців, зокрема для жителів Західної України, чи вони захищають свої права і яким чином та як змінилося ставлення громадян до ситуації із дотриманням прав людини за два останні роки. Крім того, спікери обговорять вплив збройного конфлікту на сприйняття прав людини.

Дослідження показало, що хоча жителі Заходу України високо цінують особисті права, передусім свободу, втім лише кожен третій (36%) з опитаних заради збереження своїх прав готовий потерпати матеріально. На Донбасі таких – 74% (опитування проводили на підконтрольних Україні частинах Луганської і Донецької областей). Про причини такого дисонансу також йтиметься під час презентації дослідження.  

Спікери заходу:

Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини;

Сергій Шаповалов, аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва;

Світлана Колишко, керівниця групи з прав людини, координаторка проекту Програми розвитку ООН в Україні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми