У Львові позбулися двох поліцейських-хабарників

16:34 17 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: tvoemisto.tv

Встановлено, що двоє правоохоронців вимагали та отримали неправомірну вигоду в сумі півтори тисячі доларів за непритягнення його до кримінальної відповідальності за зберігання незареєстрованого пристрою для відстрілу гумових куль.

«Двох співробітників одного з відділів поліції у Львові звільнено зі служби за отримання неправомірної винагороди», – повідомили сьогодні, 17 березня, в прес-службі обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Після проведеного службового розслідування т.в.о. начальника ГУ Національної поліції у Львівській області полковник поліції ДмитроЗагарія підписав наказ про звільнення цих працівників зі служби в поліції. В наказі, підписаному Дмитром Загарією, йдеться: «За грубі порушення службової дисципліни, статей Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ України, Закону України «Про Національну поліцію», накласти на капітанів поліції дисциплінарні стягнення – звільнення зі служби в поліції». 

Під час службової перевірки встановлено, що двоє працівників відділу поліції вимагали та отримали від громадянина неправомірну вигоду в сумі півтори тисячі доларів США за непритягнення його до кримінальної відповідальності за зберігання незареєстрованого пристрою для відстрілу гумових куль. Вказану суму громадянин передав колишнім поліцейським, проте під час отримання грошей вони були затримані.

За фактом отримання працівниками поліції неправомірної вигоди у сумі півтори тисячі доларів США за непритягнення громадянина до кримінальної відповідальності відкрито кримінальне провадження за чвстиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – штраф або виправні роботи на строк від одного до двох років».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів