У Львові поменшало скоєних п’яними злочинів

11:15 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 345


Фото: portal.lviv.ua

Директор департаменту економічного розвитку Львівської міськради Ірина Кулинич повідомила в п’ятницю, 9 листопада, на засіданні виконкому ЛМР, що відколи у Львові діє заборона продажу алкоголю в нічний час, в нашому місті зменшилася кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

За словами директора департаменту економічного розвитку Львівської Ірини Кулинич, згідно зі щорічною статистикою Головного управління поліції у Львівській області, у Львові зменшилася вчетверо кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння.

За дев’ять місяців 2018 року у Львові зафіксували 186 фактів продажу алкоголю в нічний час. За такі факти в липні-вересні накладено штрафних санкцій в сумі 120 тисяч гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:15 13 листопада 2018 р.

На Львівщині виявили несанкціоноване звалище відходів

Працівники Держеколоінспекції, представники Перемишлянської райдержадміністрації й Ланівської сільради та поліціянти виявили на околиці села Серники в Перемишлянському районі факт несанкціонованого розміщення твердих побутових відходів орієнтовною площею 100 квадратних метрів.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 459

11:10 13 листопада 2018 р.

Керівник і касири банку на Львівщині привласнили чотири мільйони гривень

Працівники управління захисту економіки спільно зі слідчими поліції з’ясували, що касири районного відділення одного з банків на Львівщині умисно внесли неправдиві відомості й склали неправдиві документи, які засвідчували факт наявності грошових коштів у касі відділення.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 351

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу