У Львові перевіряли повідомлення про замінування будинку на вулиці Миколайчука

09:10 16 вересня 2015 р.


Фото: 032.ua

На час обстеження тимчасово було виведено близько 360 жителів.

«15 вересня о 22:19 мешканцям однієї з квартир п’ятиповерхового 110-тиквартирного житлового будинку на вулиці Миколайчука, 1а в Шевченківському районі Львова подзвонила невідома особа з мобільного телефону та повідомила про замінування житлового будинку», – повідомили сьогодні, 16 вересня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли в середу:

Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось. На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з «Планом дій» у складі 21 особи та п’яти одиниць техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб. Працівниками Шевченківського районного відділу міліції, спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при України Львівському обласному управлінні МВС разом з кінологом проведено обстеження житлового будинку та прилеглої території (на час обстеження з будинку тимчасово було виведено близько 360 жителів).

16 вересня о 01:08 пошукові роботи завершено – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу