У Львові перевіряли повідомлення про замінування автомобіля

09:15 4 липня 2016 р.

  • 0


Фото: lv.npu.gov.ua

На вулиці Тютюнників вибухового пристрою не виявили.

4 липня о 00:20 невідома особа повідомила на телефон Львівського оператора служби «103» швидкої допомоги про замінування автомобіля «ВАЗ Lada Kalina» На вулиці Тютюнників у Галицькому районі Львова», – повідомили сьогодні, 4 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«На місці події працювали основні підрозділи сил цивільного захисту області і міста Львова згідно з «Планом дій». Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження автомобілю й території. Пошукові роботи завершені о 01:33 – вибухового пристрою не виявлено. Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування».

Про це повідомили сьогодні, 4 липня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон