У Львові оштрафували забудовників на два мільйони й 690 тисяч гривень

11:40 1 листопада 2016 р.

У міськраді запевнили, що Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львові провела за шість місяців 260 перевірок щодо дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Як повідомили сьогодні, 1 листопада, в прес-службі Львівської міськради, за їх результатами винесено низку приписів про усунення порушень, зупинення виконання будівельних робіт та знесення самочинно збудованих об’єктів, а також накладено штрафів на суму 2 690 000 гривень. Окрім цього, Інспекцією подано позови про знесення самочинно збудованих об’єктів будівництва. Зокрема – до ТзОВ «Мегаторггруп» щодо самочинного будівництва автомийки на вулиці Лінкольна, 57 у Львові.

За інформацією Інспекції там виконали будівельні роботи на земельній ділянці, яка не була відведена для цієї мети, без отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, а також без належним чином розробленого та затвердженого проекту).

Інспекцією також подано позов про знесення самочинного будівництва багатоквартирного житлового будинку ТзОВ «Лідер Моноліт» з офісними приміщеннями на першому рівні на вулмці Личаківській, 259 у Львові. Там виконано будівельні роботи без отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, без належним чином розробленого та затвердженого проекту, а також без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, оскільки її скасовано.

Інспекцією також подано позов про знесення самочинного будівництва багатоквартирного житлового будинку ТзОВ «Каньйон» на вулиці Шевченка, 307а у Львові. Там виконано будівельні роботи на земельній ділянці, яка не була відведена для цієї мети, без отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт.

Інспекцією також подано позов про знесення самочинної прибудови та надбудови до житлового будинку ОСББ «Піраміда» на вулиці Новаківського, 3 у Львові. Там неодноразово не допускали посадових осіб Інспекції до перевірки, виконання будівельних робіт всупереч припису про зупинення, а також без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, оскільки її скасовано.

А оскільки Львівське обласне кооперативне міжгосподарське об’єднання «Львівоблагропромбуд» та ТзОВ «ВМ+» не виконали приписи про зупинення виконання будівельних робіт із будівництва багатоповерхівки на перехресті вулиць Варшавській – Сосновій у Львові,  Інспекція також подала відповідний позов. Не виконав вимоги припису про знесення й замовник будівництва багатоповерхівки на вулиці На Нивах у Львові, тож Інспекція також готує відповідну позовну заяву.

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини