У Львові обліковано в 2015 році майже 12 тисяч кримінальних правопорушень

18:10 30 листопада 2015 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

У прокуратурі нашої області обговорили криміногенну ситуацію на території нашого міста.

«У прокуратурі міста Львова за участю керівництва органів поліції та із запрошенням представників Львівської міської ради проведено оперативну нараду з питань стану злочинності на території обласного центру упродовж поточного року, а також діяльності правоохоронних органів, спрямованої на запобігання та профілактику вчинення кримінальних правопорушень», – повідомили сьогодні, 30 листопада, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Зокрема, як відзначили у прокуратурі міста, складна ситуація в державі та наявні прорахунки в роботі правоохоронців призвели до погіршення криміногенної ситуації у Львові, де цьогоріч обліковано майже 12 тисяч кримінальних правопорушень. При цьому, відзначається зростання кількості злочинів невеликої та середньої тяжкості майнового характеру, вчинених у громадських місцях.

Правоохоронцями зареєстровано 42 факти розбоїв, майже 600 випадків грабежів, 116 незаконних заволодінь транспортними засобами та більше 1800 фактів шахрайств. Також більше, ніж у двічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року, обліковано крадіжок з транспортних засобів, майже на 50% більше – кишенькових крадіжок.

Водночас, особливе занепокоєння викликає динаміка зростання злочинів, вчинених окремими категоріями осіб. Зокрема, унаслідок неефективної профілактичної роботи органів поліції упродовж 2015 року громадянами, які уже раніше притягувались до кримінальної відповідальності, скоєно більше 1000 кримінальних правопорушень.

Таким чином, учасниками наради відзначено, що діяльність правоохоронних органів міста Львова, спрямована на профілактику, протидію злочинності, своєчасне виявлення, попередження та розкриття кримінальних правопорушень, потребує негайного дієвого покращення. Відтак, за результатами роботи наради ухвалено низку конкретних заходів для узгодженої роботи правоохоронних органів щодо боротьби зі злочинністю у Львові та забезпечення громадського порядку, захисту прав мирних громадян, гарантування їх громадського спокою і безпеки». 

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу