У Львові напрацьовують проект антикорупційної стратегії

12:45 9 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові відбулося перше засідання робочої групи для напрацювання проекту антикорупційної стратегії.

Про це повідомили у вівторок, 9 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Понад 30 учасників, представників Львівської міської ради та громадськості, розпочали роботу з класифікації напрямків, в рамках яких будуть втілені антикорупційні заходи. Також на зустрічі був присутній міжнародний експерт у питаннях доброчесності та антикорупційної діяльності у органах влади, філософ, представник організації «Foundation for Integrity and Anticorruption» Франс Герадтс».

«Під час зустрічі було обрано керівника робочої групи, ним став Андрій Рождественський, виконавчий директор Центру лідерства Українського католицького університету, двох заступників керівника – Олександра Кобзарева, директора комунальної установи Інститут міста, та Тараса Хавунку, координатора ініціативи «Львівський регуляторний хаб», а також секретаря робочої групи – Уляну Федорович, головного спеціаліста сектору з питань доброчесності та запобігання корупції ЛМР. За результатами зустрічі було визначено 13 напрямків, в рамках яких будуть здійснюватися подальші напрацювання», – поінформували також у ЛМР.

«Робоча група була створена і діє на підставі розпорядження міського голови Львова №348 від 9 липня 2018 року як відповідь на запит громадськості, яка запропонувала створити антикорупційну стратегію Львова. Наступна зустріч робочої групи відбудеться через два тижні», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу