Патрульному наклали шви після сутички з п’яним львів'янином

21:45 10 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: polynet.com.ua

На вулиці Кавалерідзе розборонили сімейну сварку.

«Під час врегулювання сімейного конфлікту інспектору патрульної поліції розсікли щоку, – повідомили сьогодні, 10 березня, правоохоронці, які також розповіли подробиці:

«Сихівський екіпаж поліції прибув на сімейну сварку на вулиці Кавалерідзе, 7. На місці події поліція виявила п'яного чоловіка, котрий, за словами дружини, шарпає її та погрожує фізичною розправою, а також лається нецензурною лексикою в присутності неповнолітніх дітей.

Жінка від написання заяви відмовилась. Вона хотіла, щоб він пішов з її квартири. Чоловік наче погодився і почав збиратися, але раптом між сімейною парою виник знову конфлікт, під час якого чоловік намагався вдарити дружину.

Інспектори не дали йому це зробити. Чоловік роздратувався і почав шарпати патрульних. Під час застосування кайданок у патрульного впала нагрудна камера. Чоловік швидко підняв її і жбурнув в обличчя інспектора.

Поліцейському розсікло щоку, на яку згодом медики накладали шви. Патрульні застосувавши газовий балончик та вгамували правопорушника. Чоловіка доставили у відділ поліції, тепер на нього чекає кримінальна відповідальність».

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів