У Львові набуває популярності наркотик для бідних – «крокодил»

12:14 15 вересня 2015 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю Львівського обласного управління МВС

Суд визнав винною директора аптеки, яка впродовж тривалого часу реалізовувала без рецептів комбіновані лікарські препарати, що містять кодеїн.

«Співробітники управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Львівського обласного УМВС виявляють осіб, котрі через мережі аптек, без рецептів, реалізують комбіновані лікарські препарати наркозалежним», – повідомили сьогодні, 15 вересня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС, де також розповіли:

«Реалізація комбінованих лікарських препаратів без рецептів суперечить українському законодавству. Від початку року правоохоронці виявили 53 таких факти, за якими були відкриті кримінальні провадження. Девять осіб притягнуті до кримінальної відповідальності.

Так, суд визнав винною у скоєнні кримінального правопорушення директора однієї з львівських аптек, котра суміщала цю посаду з посадою провізора. Жінка впродовж тривалого часу реалізовувала без рецептів комбіновані лікарські препарати, що містять кодеїн.

Клієнтами директора-провізора були наркозалежні особи. За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за статтею 320 (порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Також правоохоронці попереджають, що у нашому місті набуває популярності наркотичний засіб «крокодил», або, як його ще називають «наркотик для бідних». Виготовляють його в домашніх умовах і собівартість його досить невелика. Проте, особа, котра почала вживати «крокодил» проживе не довше ніж півтора року, оскільки він відразу згубно діє на всі системи організму і розкладає тканини. Одним із інгредієнтів, з яких виготовляють «крокодил» саме і є комбіновані лікарські препарати.

Правоохоронці закликають усіх небайдужих громадян: якщо вам відомі факти торгівлі забороненими лікарськими препаратами або реалізації їх у порушення вимог Закону, повідомляйте про це правоохоронців за телефонами: (032) 258-60-01 – у чергову частину Львівського обласного управління МВС, (032) 258-61-17 – в управління боротьби з незаконним обігом наркотиків або на оперативну лінію 102. Анонімність та конфіденційність гарантуємо».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу