У львівському університеті вимагали від студента 4000 гривень

18:40 2 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівського обласного управління Національної поліції

Здирництвом займалися в.о. директора та методист вищого учбового закладу.

«За успішне складання іспитів в.о.директора одного з університетів вимагав від студента 4 тисячі гривень. Однак гроші повинні передати методисту», – повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівського обласного управління Національної поліції, де також розповіли подробиці:

«Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ) Національної поліції у Львівській області зібрали матеріали стосовно корупційної діяльності посадових осіб одного з вишів Львова. Освітяни вимагали від студентів гроші за складання іспитів.

За фактом вимагання неправомірної вигоди слідчим управлінням ГУНП у Львівській області відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 14 та частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Працівники УЗЕ встановили, що здирництвом займались в.о. директора та методист вищого учбового закладу. Щоб відвести від себе підозри та убезпечити, гроші в якості хабара студенти передавали методисту.

1 березня, під час передачі студентом хабара методисту до службового кабінету завітали працівники Управління захисту економіки та слідства Національної поліції. Отримані гроші жінка повинна була передати в.о. директора ВУЗу.

У ході проведення санкціонованого обшуку за місцем роботи зловмисниці правоохоронці додатково вилучили понад три тисячі гривень. Проводяться заходи по встановленню інших фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди. За отримання неправомірної вигоди передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів