У львівському парку незаконно будують котедж

13:35 18 вересня 2018 р.


Фото: facebook.com/igor.zinkevych

Депутати міськради провели у вівторок, 18 вересня, виїзний брифінг біля парку 700-річчя Львова.

Про це повідомив депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич, який також розповів: «На вулиці Шеремети, 27 відбувається будівництво котеджу, яке, за словами сусідів, є незаконним і частина парку планується бути зданою під будівництво котеджів на продаж.  За допомогою працівників поліції ми побачили аж два паспорти будівництва – згідно одного, відбувається будівництво, інший має дещо більші межі й, можливо, будівництво розширюватиметься».

«У вказаних межах будівництва, які є в цих паспортах, вказана і дорога, і два котеджі, і часткова забудова території парку, тому виникло питання про підставні документи (що стало причиною надання права на таке будівництво), яких, звісно ж, ніхто на будмайданчику не мав. Також у паперах, які були наявні, не було погоджувальних підписів ні від поліції, ні від районної адміністрації, що, як мінімум, дивує», – поінформував також депутат.

Ігор Зінкевич також запевнив: «Ми, депутати ЛМР, подамо відповідні запити та звернення для того, щоб нам надали усі підставні та супровідні документи для детального їх вивчення. Після того ми зможемо робити наступні кроки, відштовхуючись від інформації, яку нам нададуть.  Дуже дякую громаді Львова, яка завжди є активною і свідомою, не боїться говорити про проблеми і ставить багато питань. Дуже приємно працювати з такими людьми. Також дякую тим депутатам міської ради, які проявили небайдужість і взяли участь у цьому обговоренні.  Контролюємо ситуацію і повідомимо, як тільки будуть новини».

dailylviv.com

До теми

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу