У Львівському обласному управлінні ДФС спростували повідомлення поліції

13:30 11 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lv.sfs.gov.ua

В обласному управлінні Державної фіскальної служби України запевнили: «Інформації про причетність посадових осіб Львівської митниці до протиправних дій одного з керівників товариства немає».

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 11 січня: «З приводу публікації Національної поліції України «На Львівщині поліція затримала керівника товариства за вимагання 45 тисяч гривень хабара» від 2 січня 2018 року, у якій, зокрема, повідомляється про те, що частина зазначених коштів призначалась посадовим особам Львівської митниці ДФС за внесення неправдивих відомостей у документи фінансово-господарської звітності про фактичне знищення конфіскованого товару, Львівська митниця ДФС повідомляє наступне. За наявною, на даний час, у Львівській митниці ДФС інформацією, з даного приводу жодної посадової особи Львівської митниці ДФС не затримано, жодній посадовій особі митниці не повідомлено про підозру у скоєнні злочину».

В обласному управлінні ДФС також заявили: «Причетність посадових осіб митниці до вчинення зазначених у публікації протиправних дій може бути встановлена та доведена виключно під час здійснення досудового розслідування та розгляду справи в суді. При цьому, у випадку надходження на адресу Львівської митниці ДФС додаткової інформації, яка б вказувала на вчинення посадовими особами митниці протиправних дій, керівництвом митниці буде прийняте відповідне рішення у встановленому законодавством порядку».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини