У Львівському обласному управлінні ДФС спростували повідомлення поліції

13:30 11 січня 2018 р.


Фото: lv.sfs.gov.ua

В обласному управлінні Державної фіскальної служби України запевнили: «Інформації про причетність посадових осіб Львівської митниці до протиправних дій одного з керівників товариства немає».

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 11 січня: «З приводу публікації Національної поліції України «На Львівщині поліція затримала керівника товариства за вимагання 45 тисяч гривень хабара» від 2 січня 2018 року, у якій, зокрема, повідомляється про те, що частина зазначених коштів призначалась посадовим особам Львівської митниці ДФС за внесення неправдивих відомостей у документи фінансово-господарської звітності про фактичне знищення конфіскованого товару, Львівська митниця ДФС повідомляє наступне. За наявною, на даний час, у Львівській митниці ДФС інформацією, з даного приводу жодної посадової особи Львівської митниці ДФС не затримано, жодній посадовій особі митниці не повідомлено про підозру у скоєнні злочину».

В обласному управлінні ДФС також заявили: «Причетність посадових осіб митниці до вчинення зазначених у публікації протиправних дій може бути встановлена та доведена виключно під час здійснення досудового розслідування та розгляду справи в суді. При цьому, у випадку надходження на адресу Львівської митниці ДФС додаткової інформації, яка б вказувала на вчинення посадовими особами митниці протиправних дій, керівництвом митниці буде прийняте відповідне рішення у встановленому законодавством порядку».

dailylviv.com

До теми

21:24 20 вересня 2021 р.

4 млн грн відкатів лісничим щомісяця: на Львівщині викрили схему вивезення лісу за кордон

Служба безпеки України блокувала незаконний механізм масштабного експорту лісодеревини за межі митної території України з використанням фіктивних документів. За попередніми даними, щомісяця ділки вивозили до 30 вантажівок, в яких містилося близько 1000 кубометрів лісу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу