У Львівській області працюють 13 суддів з АТО

14:37 16 травня 2016 р.

У Львівській області працюють 13 суддів, які переведені з зони АТО. Причому? десять посад для них спеціально додавали.

Про це сьогодні, 16 травня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Тест на мантію: як реформувати систему добору суддів, щоб вичавити з неї корупційну складову», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила заступник начальника територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області Марія Коник. 

- Троє з них працюють в Галицькому суді, троє – в Сихівський, двоє в Залізничному, по одному – в Залізничному, Шевченківському, Кам’янка-Бузькому та Червоноградському. 

Адміністративний координатор у правозахисній адвокатсько-експертній групі «Конвенція'50»  Дмитро Гудима як практикуючий адвокат зауважив, що рішення цих суддів є завжди справедливими. Хоча можуть і не подобатися тому учасникові процесу, який програв суд. 

- Ті судді, яких перевели зі сходу до Львова, дуже якісно здійснюють судочинство. Ми можемо бути незадоволеними їхніми рішеннями, завжди хтось незадоволений. Але навіть якщо є негативне рішення, то я можу погодитися з їхнім підходом. Так, мені це негативне рішення невигідне, але той увесь порядок, як суддя вів процес, - справедливий. І я розумію, що це рішення не характеризується суб’єктивізмом, - каже адвокат.

Він вважає, що на суддів зі сходу ніхто не тиснув, тому що у львівських судах вони не мають ані родичів, ані знайомих. 


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу