У Львівській міськраді пообіцяли розслідувати факт скидання сміття на вулиці Шевченка

09:28 25 квітня 2017 р.


Фото: зі сторінки громадської організації «Розвиток Громади» в інтернет-мережі «Facebook»

Водій «Львівспецкомунтрансу» стверджує, що в нього зламалися, водночас, як навігатор, так і прес.

У Львівській міськраді запевнили сьогодні, 25 квітня, що незаконно скинуте на вулиці Шевченка, 325 сміття вже прибрали. А заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак пообіцяв, за цим фактом проведуть службове розслідування й будуть вжиті «необхідні міри покарання».

У ЛМР також поінформували: «За словами водія ЛКП «Львівспецкомунтранс», сталась поломка навігатора і через технічні несправності пресу автомобіля мав місце частковий зсув сміття. Водія відсторонено від роботи. Як розповів Сергій Бабак, заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, водій працює на підприємстві менше місяця. В машині поламався прес, тому частина сміття висипалась. Машина їхала на іншу адресу, аби здійснити забір твердих побутових відходів, однак, неправильно спрацював навігатор.

Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі ЛМР, де також запевнили: «Львівська міська рада дякує правоохоронним органам та мешканцям за небайдужість та активну позицію».

Натомість на сторінці громадської організації «Розвиток Громади» в інтернет-мережі «Facebook» опублікували фото з місця події й розповіли, що «сміттєвоз ЛКП «Спецкомунтранс», який, згідно зі шляхівкою, віз львівське сміття до Борислава, випадково вивантажив його у тихому районі Львова на вулиці Шевченка, 335. Зі слів водія, винуватими виявилися навігатор та поламана гідравліка в автомобілі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу