У Львівській міськраді ополчилися на гральний бізнес

12:00 21 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення, яким дав старт заходам, спрямованим на протидію гральному бізнесу в місті.

Про це повідомили в п’ятницю, 21 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Як підкреслив під час розгляду питання міський голова Андрій Садовий, ідеться про роботу закладів з азартними іграми, які ховаються під вивісками «Національної лотереї», однак лотереєю не є. За словами директорки юридичного департаменту ЛМР Гелени Пайонкевич, відповідно до законодавства, місто як орган місцевого самоврядування практично не має жодного впливу на діяльність таких закладів. Однак, попри законодавчу заборону грального бізнесу в Україні, він усе ж функціонує, прикриваючись вивісками «Національна лотерея».

Гелена Пайонкевич зазначила: «Усі ми ходимо містом і бачимо, що в нас функціонують різноманітні заклади, які прикриваються вивісками «Національна лотерея». Якщо звернути увагу, то біля кожного з них одразу є й ломбард, щоб у разі, якщо в людини не вистачає грошей, їх можна було там же й отримати. І ми також маємо ситуацію, коли жоден державний орган на це не реагує. Відтак, ми вирішили підійти до проблеми нестандартно, опираючись на Європейську хартію місцевого самоврядування, де вказано, що орган місцевого самоврядування на своїй території сам вирішує питання місцевого значення. Насправді ж це не лише загальнодержавна проблема, а й власне львівська також».

«Відповідно до прийнятого рішення виконкому, ЛМР має намір вчергове звернутись до державних органів із проханням перевірити заклади на відповідність фактично здійснюваного виду діяльності ліцензіям від «Національної лотереї». ЛМР також місто розробить та встановить біля таких закладів соціальну рекламу із написами про те, що тут працює гральний бізнес, який заборонений законодавством. Навіть, якщо це зупинить бодай декількох людей від того, аби зайти всередину, це насправді буде хорошим результатом», – повідомила також директорка юридичного департаменту ЛМР.

Окрім того, «Адміністративно-технічне управління» міської ради повинне демонтувати відповідні вивіски «Національна лотерея», які приховують за собою заклади грального бізнесу. Про це повідомили в п’ятницю, 21 грудня, в прес-службі Львівської міськради

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів