У Донецьку – «аж» майже 50 «федералізаторів» (відео)

14:14 10 лютого 2014 р.


Фото: donbass.ua

Вони роздавали «паспорти Донецької республіки» й стверджували написами на своїх плакатах, що вона є «територією Російської Федерації».

Як інформує інтернет-видання «Donbass.ua», вчора в центрі Донецька біля пам'ятника більшовика Артема з нагоди 96-ї річниці заснування ним у 1918-му «Донецько-Криворізької республіки» (ДКР), скасованої тоді ж, зібралися «аж» майже 50 її шанувальників. Вони провели мітинг, на якому звернулися до влади міста та області зі закликом «повернутися до питання відтворення ДКР (або Малоросії)».

Ці «федералізатори» тримали в руках плакати з написами «Ні – євроколонізації», «Галицьким фашистам не місце в Донбасі», «Катам ОУН-УПА – вічні прокльони народів», «Донецько-Криворізька республіка – територія Російської Федерації», «За правду! За землю руську! За віру православну!», а також стверджували, що, за їх словами, «час федералізації вже настав, і тому не варто зволікати». Вони також гнівно засудили дії української влади, яка, на їх думку, «йде на поводу у Заходу».

Під час проведення акції всім охочим роздали паспорти «Донецької республіки» зі зображення герба Росії. Однак на сайті Служби безпеки України цей шабаш сепаратистів проігноровано – хоч стаття 110 Кримінального кодексу України кваліфікує як злочин не лише «умисні дії, вчинені з метою зміни меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України», а й «публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій».


Відео: Garik Zozulia

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу