У Держприкордонслужбі відреагували на вимоги скасувати режим «транзит»

16:05 17 листопада 2016 р.

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України пояснили: «Спрощений порядок митного контролю транспортних засобів особистого користування, що ввозяться в режимі транзиту без вивезення транспортних засобів за межі митної території України, суперечить вимогам чинного законодавства».

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України опублікували сьогодні, 17 листопада, прес-реліз «Щодо переміщення транспортних засобів іноземної реєстрації громадянами України», в якому зазначили: «Останнім часом власниками транспортних засобів з іноземною реєстрацією неодноразово порушувалося питання про скасування режиму «транзит» або ж збільшення термінів транзитного ввезення для транспортних засобів іноземної реєстрації під керуванням громадян України. Також вимогою є створення умов для спрощеного перетинання кордону цими автомобілями, у тому числі без фактичного перетинання кордону, шляхом проставляння відміток прикордонних і митних служб у паспортному документі власника транспортного засобу».

У прес-релізі Західного регіонального управління Держприкордонслужби зауважили з цього приводу: «Відмітимо, що перетинання кордону особами та транспортними засобами здійснюється через пункти пропуску, що визначені відповідними Угодами. Кожен пункт пропуску складається з двох частин – української та суміжної сторони та є єдиною структурою. Фактом перетинання кордону є оформлення особи та транспортного засобу у прикордонно-митному відношенні в пункті пропуску (в українській та суміжній частинах)».

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби також наголосили: «Оформлення транзитних транспортних засобів іноземної реєстрації віднесено до компетенції ДФС та регламентується законодавством України. Умови ввезення громадянами таких транспортних засобів особистого користування та вимоги до їх переміщення визначені Митним кодексом України. Спрощений порядок митного контролю транспортних засобів особистого користування, що ввозяться в режимі транзиту без вивезення транспортних засобів за межі митної території України, суперечить вимогам чинного законодавства». 

Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

19:52 30 липня 2021 р.

Чому ціни експрес-тестування від COVID-19 на кордоні вищі

В АМКУ почали досліджувати питання дотримання законодавства про захист економічної конкуренції на ринках послуг з експрес-тестування антигена SARS-CoV-2, що надаються на території пунктів пропуску через державний кордон.

Рубрика: Закон

18:26 30 липня 2021 р.

Ексголову Львівської облради засудили за хабар у пів мільйона доларів

Вищий антикорупційний суд визнав винним в хабарництві екс-директора Інституту агроекології і природокористування НААН України Ореста Фурдичка. Його засудили до 8 років позбавленні волі з конфіскацією майна.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу