У Чернівцях викрали волонтера зі Львова

23:45 22 жовтня 2016 р.


Фото: 24tv.ua

Петро Кондрак зник з автостоянки готелю «Буковина».

У Чернівцях зник волонтер зі Львова Петро Кондрак. Його дружина деякий час не тривожилася, бо її чоловік часто їздив у справах, але потім їй зателефонували з повідомленням про викрадення, тому жінка пішла до поліції.

Оксана Кондрак повідомила, що це сталося через два дні після того, як Петро поїхав у Чернівці, де він зник з автостоянки готелю «Буковина». Директор готелю Андрій Брязкало розповів: «Спецпідрозділ, як вони себе назвали, «Альфа». Захопили цього чоловіка, речі залишилися, ключі. Вони його закинули в бус. Були у формі зеленій, без масок, у спецформі, оперативно вони це все зробили, і залишили місце». 

Саме він і викликав поліцію. Правоохоронці описали майно волонтера і поїхали.

У місцевому управлінні СБУ повідомили, що на території області того дня вони спецоперації не проводили. У поліції області нічого коментувати не стали, посилаючись на таємницю слідства. 

Рідні ж Петра Кондрака впевнені, що правоохоронці мовчать, бо його просто не шукали. Сестра волонтера Лілія Якимець вважає: «Працівники поліції не прийняли ніяких мір від часу скоєння злочину, тому що вони кажуть, що немає підстав вважати, що це є кримінальна справа, хоча є очевидці, що людина була викрадена». 

Петро Кондрак більше двох років на волонтерських засадах возив допомогу бійцям на Донбас. Друзі та рідні кажуть, що він не мав ворогів, нічого не казав про погрози. Загадкове зникнення волонтера поки що не можуть пояснити і правоохоронці ні у Львові, ані в Чернівцях.

Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня,  на сайті «Телевізійної служби новин» каналу «1+1».

dailylviv.com

До теми

13:33 3 грудня 2020 р.

Перший ресторан у Львові виграв суд і не платитиме штраф за карантин вихідного дня

Галицький районний суд Львова відмовився штрафувати Celentano Ristorante у центрі Львова, який приймав відвідувачів під час карантину вихідного дня. Відповідне рішення суд прийняв 30 листопада.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу