У Чехії затримали роботодавців з України, які недоплачували і робітникам, і податковій

23:30 6 червня 2021 р.

Фото до новини

Наймані люди з України їздили в Чехію на тримісячні зміни, в основному за туристичними візами, але не мали дозволу на роботу.

Поліція Пардубіце (Чехія) у співпраці з Митним управлінням Градец-Кралове виявила групу українців, які поставляли в Чеську Республіку дешеву робочу силу. 

Про це повідомляють Надзвичайні новини, пише Dailylviv.

Іноземці тут працювали за невелику плату. У спецоперації під назвою "Klièko" взяли участь майже сто поліцейських і понад п'ятдесят співробітників митниці Чехії.

Банда складалася з групи українців із Закарпатської області, які майже по всій Чехії шукали роботу у місцевих жителів. Наймані люди їздили в Чехію на тримісячні зміни, в основному за туристичними візами, але не мали дозволу на роботу. У Чехію вони потрапляли через Угорщину, Словаччину і Польщу. В основному, українці виконували чорну роботу на фермах.

Вік затриманих становить від 34 до 43 років, попередньо їм пред'явлені звинувачення в ухиленні від сплати податків, за що українцям загрожує від п'яти до десяти років позбавлення волі.

Зловмисників вдалося затримати через махінації з виплатами податків. Гроші, які керівники схеми недоплачували працівникам з України, вони знімали невеликими сумами в декількох банкоматах, завжди на суми до 10 тисяч крон, таким чином уникаючи звітності та перевірок. Також через підставні компанії вони розподіляли гроші за фіктивними рахунками. З січня 2018 року до квітня 2020 року було завдано збитків на суму майже 41 млн крон (більше 52 млн грн), за даними слідства.

Саме чеська податкова служба і зауважила дивну поведінку дев'яти юридичних осіб та розпочала моніторинг їх складних бухгалтерських операцій.

Зараз четверо затриманих перебувають у попередньому ув'язненні.

Що старші і досвідченіші СЕО в українському IT, то більше вони заробляють

11 548 гривень - середньомісячна зарплата у Львівській області. Де більша

Скільки заробляють у Польщі заробітчани з України. Перелік зарплат

У Польщі обірвався ліфт з двома українцями на висоті 40 метрів

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів