У 2015 році в приміських потягах Львівської залізниці зафіксували 33 випадки вандалізму

10:28 1 грудня 2015 р.


Фото: cdn.tvc.ru

Загальна сума збитків магістралі внаслідок пошкоджень і крадіжок в електропоїздах – понад 766,3 тисяч гривень.

Від початку 2015 року залізничники Львівської магістралі зафіксували 33 випадки розукомплектування рухомого складу приміських пасажирських перевезень. Загальна сума збитків від таких дій – понад 766,3 тисяч гривень.

Серед усіх випадків третина – це пошкодження та крадіжки обладнання з рухомого складу приміських поїздів. Також від початку року хулігани розбили 12 вікон у потягах та 10 разів обмальовували фарбами кузови вагонів.

Начальник служби приміських пасажирських перевезень Львівської магістралі Володимир Вороний зазначив: «Зношеність рухомого складу приміських електро- та дизель-поїздів на Львівській залізниці складає понад 98%. Ми всіма наявними силами і ресурсами намагаємось підтримувати їх у належному стані, незважаючи на хронічне недофінансування, невідшкодування органами місцевого самоврядування коштів за перевезення пільговиків, ситуацію з безквитковими пасажирами. Хочу наголосити, що такі акти вандалізму не лише спричиняють матеріальні збитки залізниці, але й завдають прикрощів пасажирам, адже ми змушені забирати вагони з маршрутів на проведення ремонту, а замінити їх іншими не маємо змоги». 

Відтак, в умовах критичного зношення рухомого складу, різкого зростання цін на матеріали для проведення ремонту та екіпірування поїздів у приміському сполученні залізничники звертаються до громадян з наполегливим проханням чесно сплачувати за користування послугами залізничного транспорту, з повагою ставитись до рухомого складу та не псувати майно залізниці, а органи місцевого самоврядування – докласти усіх зусиль для належного відшкодування залізничникам визначених сум за перевезення пільговиків. У 2014 році залізничники Львівської магістралі фіксували 37 випадків пошкодження рухомого складу приміського парку, сума збитків складала 767,8 тисячі гривень, у 2013 році – 23 випадки на суму 601,6 тисячі гривень.

Про це повідомили в прес-центрі Львівської залізниці.

dailylviv.com

До теми

17:08 28 жовтня 2020 р.

У Винниках громаді повернули дві прирічкові ділянки

Винниківська міська рада протиправно передала у власність громадянам дві земельні ділянки в межах прибережної захисної смуги річки для будівництва та обслуговування житлових будинків.

Рубрика: Закон

13:04 28 жовтня 2020 р.

Нелегала біля кордону з Польщею виловили дроном (відео)

Іноземця, який прибув в Україну через столичний аеропорт 26 жовтня, а вже вранці наступного дня опинився на Львівщині, щоб нелегально перетнути кордон з Польщею, затримали прикордонники відділу «Шегині» Львівського загону.

Рубрика: Закон

10:08 28 жовтня 2020 р.

Масштабні незаконні вирубки: на Львівщині з вертольоту моніторять ліси (відео)

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький разом з начальником головного управління Національної поліції у Львівській області полковником поліції Василем Віконським та командувачем Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенантом Олександром Набоком здійснили спільний обліт лісів карпатського регіону Львівщини.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу