Туристи з Саудівської Аравії не відмиватимуть кошти в Україні

23:17 1 вересня 2021 р.

Фото до новини

І навпаки: мандрівники з України - у Ріяді.

Голова Державної служби фінансового моніторингу України Ігор Черкаський підписав з директором підрозділу фінансових розслідувань Cлужби безпеки (ПФР) Королівства Саудівська Аравія генерал-майором Мохаммедом Алмухана Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері обміну інформацією стосовно відмивання коштів, фінансування тероризму i пов'язаних з ними злочинів.

Про це повідомляє Dailylviv.com з посиланням на Державну службу фінансового моніторингу.

Держфінмоніторинг і ПФР Королівства Саудівська Аравія обмінюватимуться інформацією щодо фінансових операцій, стосовно яких існує підозра, що вони пов’язані з відмиванням коштів, фінансуванням тероризму і пов’язаними з ними злочинами та осіб.

Також за наслідками церемонії підписання Меморандуму Ігор Черкаський та Мохаммед Алмухана обговорили актуальні питання глобального співробітництва з питань фінансового моніторингу та питання двосторонньої співпраці між національними підрозділами фінансової розвідки.

Наразі Держфінмоніторингом укладено 81 міжнародний договір міжвідомчого характеру щодо співробітництва з підрозділами фінансової розвідки іноземних держав.

                                             

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини