Цьогоріч ГУ Міндоходів Львівщини спрямувало до бюджету 1,8 млрд.

19:41 16 грудня 2013 р.

Фото до новини


Фото: iPress.ua

Для цього обласна податкова міліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про 12,5 тисячі злочинів.

Як повідомляє сьогодні, 16 грудня, прес-служба головного управління міністерства доходів і зборів України у Львівській області, за провадженнями, що розслідуються його слідчими, до бюджету надійшло 1,8 млрд. гривень. Натомість добровільне відшкодування збитків по направлених до суду провадженнях про ухилення від сплати податків збільшено у 2013 році на 50%.

Начальник Головного слідчого управління фінансових розслідувань Міндоходів Анатолій Яковинець запевняв також під час засідання «круглого столу» з представниками громадськості та бізнесу у рамках проведення «тижня права»:

«Таких результатів вдалося досягти за рахунок зосередження працівників слідчо-оперативних підрозділів на діяльності з базами даних та аналітично-інформаційними системами одночасно зі зменшенням втручання у господарську діяльність підприємців. Для впровадження норм нового Кримінального процесуального кодексу було розроблено програмні продукти, які дозволяють по заданих параметрах виявляти підприємства, що підпадають під певні ризики, які свідчать про несумлінних суб’єктів господарювання.

За рахунок цього було зменшено безпосередні контакти оперативно-слідчих підрозділів з підприємцями. Відтак якщо у минулому році податковою міліцією було зареєстровано 25 тисячі заяв про злочини, то цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості лише про 12,5 тисячі злочинів.

Окрім того, протягом поточного року до суду направлено майже таку ж кількість проваджень, як за минулий чи позаминулий роки, у тому числі і щодо 52 осіб, які вчинили податкові злочини у складі організованих груп. Із незаконного обігу вилучено 36 млн. підроблених марок акцизного податку, 1,5 млн. пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв і понад 19 млн. пачок підроблених тютюнових виробів. Водночас збільшення ефективності діяльності слідчо-оперативних підрозділів не відбулось за рахунок тиску на платників податків.

У кримінальних провадженнях, які розслідуються нашими слідчими, під вартою не утримується жодна особа. Для нас не важлива кількість кримінальних справ, важливі відрахування до бюджету – щоб всі збитки, завдані державі несумлінними підприємцями, були відшкодовані у повному обсязі».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів