«Три слони» забрали меблі «Embawood»

20:02 26 травня 2015 р.

Підприємці з меблевого салону звинувачують орендодавців з торгового центру у крадіжці їхньої продукції та майна і звернулися за допомогою до Господарського суду і райвідділу міліції.

Підприємці-виробники меблів звернулися до суду на ТЦ «Три слони» з вимогою повернути їм меблі, килими, комп’ютерну техніку та елементи декору, або відшкодувати матеріально за ці речі, що були у них незаконно вилучені. Загальна сума витрат підприємців – 1 мільйон 800 тисяч гривень. Про це сьогодні,  26 травня, у Львівському прес-клубі під час прес-конференції на тему: «ТЦ «Три слони» у Львові – «Бермудський трикутник» для виставкових експонатів (меблів для дому), які щезають без сліду. Версія потерпілих» повідомила юрист Христина Буловчак.

Як стверджують потерпілі, у свій час, як тільки ТЦ «Три слони» почав працювати, вони орендували там торгові приміщення.
- У торговому центрі «Три слони» у нас був салон площею в 500 квадратних метрів. Ми його відремонтували самі, згідно зі своїми вимогами та баченням. У ремонт було вкладено багато грошей, тож домовилися, що ці кошти будуть відшкодовані за рахунок орендної плати, - каже директор ТзОВ «ТД «АМС»  Наталія Пограбська.

За її словами, договорів про це вони не укладали.
- Домовлялися на словах, бо представники ТЦ Три слони» наполягали, що у нашій країні і в наш час слово бізнесмена має суттєву вагу, - каже Наталія Пограбська.

Проте, коли дійшло до справи, то ні про які усні домовленості представники торгового центру вже не згадують. Як і про речі, які вони вилучили в рахунок несплаченої оренди і котрі раптом кудись щезли.

Власне, відкриваючи меблеві салони, підприємці й подумати не могли, що  торгівля не піде. А щоб покупці легше добиралися до торгового центру, який розташований за містом, то орендували автомобіль, який би привозив їх. Проте і це не дало очікуваного результату – салон працював собі в збиток.

- У серпні 2013 року наш салон закрили з вимогою в повному обсязі сплатити орендну плату – понад 300 тисяч гривень на той час. Домовилися, що ми будемо частково сплачувати оренду, а нам будуть повертати меблі. На той час був підписаний акт-звірки, за яким ще були меблі, килими, матраци.  А в лютому, з’ясувалося, що меблів уже нема, - каже Наталія Пограбська.
В такій же ситуації опинилися і приватні підприємці  Зеновій Смітлак і Зіновій Знак, які теж виробляють меблі. У підсумку вонм також залишилися і без меблів, і без грошей.

А продавці-консультанти, які працювали у ТЦ «Три слони», вже після того, як у підприємців вилучили меблі, стверджують, що товар продався або вивозився в інші торгові об’єкти.

- Я там пропрацювала півроку і звільнилася за власним бажанням. Ми провели інвентаризацію, меблі майже всі продавалися. Але кошти я віддавала представникові торгового центру «Три слони», - каже продавець –консультант у ТЦ «Три слони» Світлана Строган.

Трохи довше пропрацювала там інший продавець – Наталія Чопко. Її робота закінчилася зненацька. 
- Одного дня ми прийшли на роботу, а нас не допустили до місця праці. Ми не мали доступу навіть до особистих речей, - каже вона.

Наразі справа розглядається у Господарському суді між суб’єктами господарювання. Крім того, підприємці звернулися у Пустомитівський райвідділ міліції із заявами про те, що у них пропали меблі та інші речі. Розпочата кримінальна справа.

- З позиції кримінального законодавства передбачено покарання у вигляді обмеження волі з поверненням майна або відшкодування майна і штраф.  Дії, вчинені керівництвом «Трьох слонів» із самовільного відібрання майна, не тільки не сумісні з етикою бізнесу, нормами моралі і законності, а взагалі, повертають нас у сумнозвісні «90-ті» роки. Наявні усі ознаки кримінальних діянь – крадіжки, вчиненої групою осіб. Вочевидь, це добре розуміють у «Трьох слонах», де зараз активно замітають сліди, щоби уникнути відповідальності. Але цього ніколи не зрозуміють іноземні інвестори, які хочуть бачити в Україні прозорі умови роботи, а не відверте шахрайство. Ми сподіваємося, що не лише правоохоронні органи і суд звернуть увагу на цей прикрий випадок, але й свою оцінку менеджементу «Трьох слонів» дасть громадськість, - сказала під час прес-конференції Наталія Пограбська, директор ТзОВ «ТД «АМС», офіційний дистриб’ютор меблів Embawood  у західному регіоні України. 


Відео:

dailylviv.com

До теми

10:48 14 жовтня 2020 р.

У Львові за ножові поранення взяли під варту чотирьох львів'ян

Встановлено, що пізно увечері 11 жовтня цього року в районі ТЦ «ВАМ» четверо місцевих мешканців – троє чоловіків віком від 24 до 33 років та 19-річна жінка скоїли напад на жителя Жовківщини, використовуючи предмет, схожий на ніж.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу