Три гросмейстери з Росії – персони нон-грата на заходах Львівської шахової федерації

12:48 7 квітня 2014 р.


Фото: versia.am

Ця організація також закликала в понеділок оголосити російських шахістів Анатолія Карпова, Алісу Гальямову та Сергія Карякіна персонами нон-грата в Україні.

На сайті Львівської обласної шахової федерації опубліковано її «Позицію з приводу подій у країні»:

«Розбійне захоплення Криму сучасними вандалами викликало справедливе обурення всього світу. Не залишились осторонь видатні шахісти Гарі Каспаров і Володимир Крамнік, які висловили своє обурення разом з усіма цивілізованими людьми.

Ми підтримуємо позицію одеського гросмейстера Михайла Голубєва з шахами на Майдані і дуже вдячні Гаррі Каспарову за його підтримку України. Ми підтримуємо лист українських гросмейстерів щодо Криму і дуже здивовані, що не підписало його ряд гросмейстерів, які вибираються грати в командному чемпіонаті Росії на початку квітня.

Разом з тим у шовінистичному полоні російської пропаганди опинились деякі видатні шахісти, зокрема 12-й чемпіон світу Анатолій Карпов, Аліса Гальямова і колишній громадянин України гросмейстер Сергій Карякін, який навіть зухвало заявив, що його Батьківщина емігрувала в Росію за його прикладом.

Російські шовіністи люблять посилатися на те, що в 1954 році Крим передали від Росії Україні, але вони сором'язливо забувають сказати, що Росії передали Таганрог з околицями рівної площі взамін кримської пустелі.

Агітація за так званий «референдум», до якого вдалися в Криму Карпов і Карякін, суперечить Конституції України і нормам міжнародного права, що підтвердила Венеціанська комісія та Генеральна Асамблея ООН. На нашу думку, це є підставою для оголошення цих трьох громадян Росії персонами нон-грата в Україні.

Львівська федерація ініціює цей процес, оголошуючи їх небажаними гостями в шахах Львівщини і закликає обласні шахові федерації приєднатися до нашої ініціативи та оголосити їх персонами нон-грата на шахових заходах в межах України. В цій ситуації вважаємо, що всі контакти з російськими шахістами, які підтримують анексію Криму, повинні бути припинені».

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу