Три гросмейстери з Росії – персони нон-грата на заходах Львівської шахової федерації

12:48 7 квітня 2014 р.


Фото: versia.am

Ця організація також закликала в понеділок оголосити російських шахістів Анатолія Карпова, Алісу Гальямову та Сергія Карякіна персонами нон-грата в Україні.

На сайті Львівської обласної шахової федерації опубліковано її «Позицію з приводу подій у країні»:

«Розбійне захоплення Криму сучасними вандалами викликало справедливе обурення всього світу. Не залишились осторонь видатні шахісти Гарі Каспаров і Володимир Крамнік, які висловили своє обурення разом з усіма цивілізованими людьми.

Ми підтримуємо позицію одеського гросмейстера Михайла Голубєва з шахами на Майдані і дуже вдячні Гаррі Каспарову за його підтримку України. Ми підтримуємо лист українських гросмейстерів щодо Криму і дуже здивовані, що не підписало його ряд гросмейстерів, які вибираються грати в командному чемпіонаті Росії на початку квітня.

Разом з тим у шовінистичному полоні російської пропаганди опинились деякі видатні шахісти, зокрема 12-й чемпіон світу Анатолій Карпов, Аліса Гальямова і колишній громадянин України гросмейстер Сергій Карякін, який навіть зухвало заявив, що його Батьківщина емігрувала в Росію за його прикладом.

Російські шовіністи люблять посилатися на те, що в 1954 році Крим передали від Росії Україні, але вони сором'язливо забувають сказати, що Росії передали Таганрог з околицями рівної площі взамін кримської пустелі.

Агітація за так званий «референдум», до якого вдалися в Криму Карпов і Карякін, суперечить Конституції України і нормам міжнародного права, що підтвердила Венеціанська комісія та Генеральна Асамблея ООН. На нашу думку, це є підставою для оголошення цих трьох громадян Росії персонами нон-грата в Україні.

Львівська федерація ініціює цей процес, оголошуючи їх небажаними гостями в шахах Львівщини і закликає обласні шахові федерації приєднатися до нашої ініціативи та оголосити їх персонами нон-грата на шахових заходах в межах України. В цій ситуації вважаємо, що всі контакти з російськими шахістами, які підтримують анексію Криму, повинні бути припинені».

dailylviv.com

До теми

09:48 26 листопада 2020 р.

Нелегальне працевлаштування українок: у Німеччині провели масштабний рейд

Федеральна поліція Німеччини разом зі співробітниками митної служби провела в середу, 25 листопада, масштабну спецоперацію по всій країні, спрямовану проти нелегального працевлаштування у сфері догляду в домогосподарствах.

Рубрика: Закон

16:52 23 листопада 2020 р.

Фальсифікації на виборах у Львівській області: судитимуть п’ятьох членів ДВК

Стрийська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо п’яти жительок с.Йосиповичі (Стрийський район), яких обвинувачують у підписанні протоколу про підсумки голосування до остаточного заповнення протоколу, а також підписання такого протоколу не на засіданні виборчої комісії, вчиненого групою осіб, без попередньої змови між собою (ч.1 ст.28 ч.1 ст.158-3 КК України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу