Троє львів’ян зареєстрували понад 10 фіктивних фірм

11:22 8 вересня 2015 р.


Фото: uapress.info

Одним із «клієнтів» конвертаційного центру товариство з обмеженою відповідальністю, яке є переможцем кількох тендерів щодо проведення ремонтно-будівельних робіт за бюджетні кошти.

Прокуратурою Львівської області погоджено повідомлення про підозру трьом особам у вчиненні кримінального правопорушення за частиною 2 статті 205 Кримінального Кодексу України, тобто у здійсненні фіктивного підприємництва. Ці мешканці Львова упродовж четвертого кварталу 2014 – на початку цього року зареєстрували понад десять фіктивних фірм та у подальшому, з використанням їх реквізитів, надавали «послуги» діючим підприємствам області у зменшенні податкових зобов’язань та переведенні безготівкових коштів у готівку.

Унаслідок злочинної діяльності фіктивних фірм у тіньових оборот виведено 16 мільйонів гривень готівки. При цьому, встановлено, що одним із «клієнтів» зазначеного конвертаційного центру було й товариство з обмеженою відповідальністю, яке є переможцем кількох тендерів у Львові щодо проведення ремонтно-будівельних робіт за бюджетні кошти.

На цей час з’ясовано, що службові особи товариства внаслідок проведення безтоварних операцій ухилились від сплати податків на суму 3,5 мільйона гривень. За вказаними фактами триває досудове розслідування.

Про це повідомили сьогодні, 8 вересня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу