Суддя львівського суду отримав сувору догану

12:10 2 липня 2018 р.

Залізничний районний суд у Львові

Залізничний районний суд у Львові
Фото: google.com.ua

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя винесла за результатами розгляду дисциплінарних справ суворі догани двом суддям.

Про це повідомили в понеділок, 2 липня, на інформаційно-правовому порталі «Українське право», де також розповіли: «Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргою прокуратури Львівської області, притягнути до дисциплінарної відповідальності притягнуто суддю Залізничного районного суду міста Львова Дмитра Боровкова. Також за результатами розгляду дисциплінарної справи, відкритої за скаргою ТОВ «Сантос Капітал», поданою через адвоката, до дисциплінарної відповідальності притягнуто суддю Волинського окружного адміністративного суду Віктора Мачульського. До обох суддів вирішено застосувати дисциплінарне стягнення у вигляді суворої догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді впродовж трьох місяців».

dailylviv.com

До теми

13:02 12 червня 2021 р.

Забудовника у Львові можуть ув'язнити за незаконний житловий будинок

Підозрюваному загрожує до 5 років позбавлення волі за те, що на підставі низки підроблених документів без узгодження із дійсним замовником будівництва було введено в експлуатацію житловий будинок на території Львова.

Рубрика: Закон

19:23 11 червня 2021 р.

Дубневич збіднів, розлучається з дружиною і ділить спільно нажите майно

Вищий антикорупційний суд України 2 червня відмовив народному депутату Ярославу Дубневичу («За майбутнє») в клопотанні скасувати застосовану до нього в 2019 році заставу в 90 млн грн та повернути кошти застоводавцям.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу