Суд зупинив дію рішення Львівської облради

16:20 27 лютого 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Господарський суд міста Києва ухвалив у середу, 27 лютого, рішення про зупинення дії рішення Львівської обласної ради щодо продажу приміщень на вулиці Короленка, 7, а також зупинив проведення самого аукціону з продажу цих приміщень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили: «Господарський суд Києва, розглянувши заяву Львівської міської ради, ухвалив задовольнити заяву мерії Львова повністю, зокрема, зупинити дію рішення Львівської обласної ради «Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради №671 «Про приватизацію об’єктів комунальної власності територіальних громад області» від 17 квітня 2018 року, а також зупинити проведення в електронній системі продажу на аукціоні з умовами малої приватизації нежитлових приміщень площею 2929,9 квадратних метрів на вулиці Короленка, 7».

«Виконувач обов’яхківміського голови Львова Геннадій Васьків скерував листа голові ЛОР Олександру Ганущину та управлінню майном спільної власності ЛОР з проханням виконати ухвалу про забезпечення позову та не вчиняти жодних дій щодо відчуження комунального майна на вулиці Короленка, 7», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу