Суд заарештував землю й майно Львівського автобусного заводу | Новини Львова

Суд заарештував землю й майно Львівського автобусного заводу

10:14 9 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: shv.lviv.ua

За клопотанням слідчого, погодженого із прокурором, судом накладено арешт на земельну ділянку площею 56 гектарів та будівлі загальною площею 127 тисяч квадратних метрів.

«Прокуратурою Львівської області при здійсненні процесуального керівництва у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння майном ВАТ «ЛАЗ», вжито заходів з метою недопущення відчуження об’єктів нерухомості та земель, які раніше належали зазначеному товариству. Зокрема, за клопотанням слідчого, погодженого із прокурором, судом накладено арешт на земельну ділянку площею 56 гектарів та будівлі загальною площею 127 тисяч квадратних метрів», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Нагадаємо, прокуратурою Львівської області 25 серпня цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України, за фактом заволодіння державним майном та придбання права на таке майно шляхом обману та зловживання довірою. Йдеться про 70,41 % акцій ВАТ «ЛАЗ» вартістю більше 27 млн грн, які незаконно вибули з державної власності внаслідок протиправних дій акціонерів товариства. Досудове розслідування у цьому провадженні триває та перебуває на контролі прокуратури Львівської області». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу