Суд заарештував землю й майно Львівського автобусного заводу

10:14 9 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: shv.lviv.ua

За клопотанням слідчого, погодженого із прокурором, судом накладено арешт на земельну ділянку площею 56 гектарів та будівлі загальною площею 127 тисяч квадратних метрів.

«Прокуратурою Львівської області при здійсненні процесуального керівництва у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння майном ВАТ «ЛАЗ», вжито заходів з метою недопущення відчуження об’єктів нерухомості та земель, які раніше належали зазначеному товариству. Зокрема, за клопотанням слідчого, погодженого із прокурором, судом накладено арешт на земельну ділянку площею 56 гектарів та будівлі загальною площею 127 тисяч квадратних метрів», – повідомили сьогодні, 9 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Нагадаємо, прокуратурою Львівської області 25 серпня цього року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 190 Кримінального кодексу України, за фактом заволодіння державним майном та придбання права на таке майно шляхом обману та зловживання довірою. Йдеться про 70,41 % акцій ВАТ «ЛАЗ» вартістю більше 27 млн грн, які незаконно вибули з державної власності внаслідок протиправних дій акціонерів товариства. Досудове розслідування у цьому провадженні триває та перебуває на контролі прокуратури Львівської області». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів