Суд у Львові заарештував $20 тисяч, злитки золота, документи й речі Павла Вовка

22:15 10 серпня 2017 р.


Фото: unian.ua

Галицький районний суд у Львові задовільнив клопотання детектива Національного антикорупційного бюро Євгена Панайотова.

Галицький районний суд у Львові заарештував 20 тисяч доларів готівкою, три злитки золота по 50 грамів, низку документів і особистих речей голови Окружного адміністративного суду Києва Павла Вовка. Клопотання про арешт майна судді подавав детектив Національного антикорупційного бюро Євген Панайотов.

Згідно з першим рішенням судді Віталія Радченка від 2 серпня, арешт був накладений на такі речі Вовка: коробку білого кольору від мобільного телефону «iPhone 6 Silver 16 GB» з гарантійним талоном; стартовий пакет «МТС Україна» і стартовий пакет «VodafoneRed»; чотири листки паперу, на яких надруковано проект запитань і відповідей на них, які необхідно давати дружині Вовка під час допиту детективами НАБУ; листок, на якому від руки написані номери телефонів; довіреність, датована 21 листопада 2012 року, видану від імені Вовка на ім'я дружини; дві квитанції Міжнародного інвестиційного банку від 12 січня 2016 року, в яких платником зазначено главу Окружного адмінсуду Києва; договір про відкриття від 30 червня 2009 року фізособі карткового рахунку, укладений між Ощадбанком і Вовком; аркуші паперу, які із запереченням на апеляційну скаргу у справі №826/27150/15 (адміністративний позов ТОВ «СПР-Груп» до ДПІ у Солом'янському районі ГУ ДФС в Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень) разом з копіями судових рішень із Єдиного реєстру судових рішень; 20 тисяч доларів купюрами по 100; 11 круглих монет жовтого кольору в коробці, на яких написано «Національний банк України. 20 гривень. 2012 рік. 999.9. 31.1» і які упаковані в коробку з білого картону з маркуванням НБУ; одну круглу монету жовтого кольору в коробці, на якій написано «НБУ. 20 грн. 2012 рік. 999.9. 31.1»; одну круглу монету жовтого кольору в коробці, на якій написано «165 років Одеській юридичній школі. 2012 рік. 925. 62.2» і яка упакована в коробку червоного кольору з сертифікатом пам'ятної медалі Національного університету «Одеська юридична академія»; три злитки золота, на яких написано 50g. 999.9 з номером і сертифікатами;

Галицький райсуд у Львові також арештував інші речі та документи Вовка: «Wi-Fi роутер CiscoLinksysE1200»; аркуш паперу з повідомлення про акції, з рукописним текстом; документи про сплату комунальних послуг за квартиру; лист із сервісного обслуговування на ім'я колишньої дружини Вовка; квитанцію-чек ПАТ «КБ Хрещатик» на Вовка; договір про надання послуг електронного зв'язку голові Окружного адмінсуду Києва; 25 оптичних дисків DVD, сім оптичних дисків CD; медичну документацію «FedТест» та «Сінево» по Вовку; фотокопії позовної заяви щодо оскарження податкових повідомлень-рішень; два посадкових талони на Вовка та його колишню; пластикову картку ТОВ «Системи лояльності»; накладну з магазину Exterium від 25 листопада 2015 року щодо доставки блокноту на квартиру з номером телефону екс-дружини Вовка; чек колишньої дружини з «DutyFree»; два листи з прокуратури Шевченківського району в Києві; домашнє завдання з англійської мови, виконане Вовком; шкатулку-підставку для зберігання годинників на 8 ячейок фірми «Buben&Zorweg».

Про це повідомили в інтернет-виданні «Слово і Діло». 

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу